JAPON - Fin Époque EDO (1603-1868)

Lot 158
Estimation :
200 - 300 EUR
Result : 1 400EUR
Wooden Netsuke, sitting holding geta, his fangs inlaid with ivory. (Small accident). Height: 2.5 cm