Lot n° 261
Estimation :
600 - 700
: 550EUR
Shinto wakizashi shinogi zukuri, hamon midare,... - Lot 261 - Beaussant Lefèvre & Associés
Shinto wakizashi shinogi zukuri, hamon midare, fusée percée de deux mekugi ana. Signée Hakushu no ju Hiroyoshi. (Accidents au kissaki). Nagasa: 53,5 cm