Lot n° 656
Estimation :
150 - 200
: 210EUR
Rigsbankdaler. 1833. kM. 706.1 TTB à sup... - Lot 656 - Beaussant Lefèvre & Associés
Rigsbankdaler. 1833. kM. 706.1 TTB à superbe.